Tsemppiää Elise, tule käymään taas!

Дошао је тренутак и да се поздравимо са нашом драгом Елизе Ервасти, ученицом из Финске, која је у оквиру међународног програма размене ученика АФС – Интеркултура Србија провела 2. полугодиште у нашој школи и обогатила наш школски живот за још једну културу коју до сада, у ових 12 година сарадње са Интеркултуром Србија, нисмо имали прилике да упознамо. Од Елизе смо научили много, од тога како функционише један од најбољих школских система, али и да фински језик има 15 падежа и да су Финци заиста фини. Посебно се захваљујемо и породици Коцић, која је врата свог дома отворила за ову дивну девојку. Надамо се да се традиција неће прекинути и да ћемо и следеће године имати прилике да се дружимо са овако дивним младим људима из целог света.

Срећан пут Елизе и дођи нам поново!