ВРШЊАЧКА ЕДУКАЦИЈА НА ТЕМУ „САЈБЕР НАСИЉЕ И МЛАДИ“

У уторак 21.12.2021. године ученици првог разреда наше школе реализовали су пројекат вршњачке едукације на тему ,,Сајбер насиље и млади“. Пројекат је подразумевао низ предавања у неколико зајечарских основних школа, а основни циљ је био да се зајечарски основци оснаже и оспособе за препознавање и адекватно реаговање у случајевима насиља на друштвеним мрежама. Пројекат је резултат тема које су наши ученици обрађивали на часовима грађанског васпитања. У реализацији пројекта су учествовали Мила Пешић, Богдан Бачунић, Михајло Станојловић, Марта Србуловић, Јана Урошевић, Теодора Панајотовић, Катарина Лазаревић, Петра Гавриловић, Даница Марковић и Вук Марковић – ученици првог разреда друштвено-језичког и природно-математичког смера. Овом приликом похваљујемо све ученике који су били део пројекта и захваљујемо им на промоцији наше школе.